Zazvonil zvonec a sezony konec

5 Potoků …  zazvonil zvonec a sezony konec.

V sobotu 12.10.2019 před druhou odpolední se sešlo 49 šílenců, kteří si přišli užít krásného počasí a velice jednoduchou trať závodu, „Cestou pěti potoků“. Trať byla jednoduchá tím, že se jelo jednoduše stále do kopce. Místy mírně a většími místy, dosti nemírně.

Mladí chrti vyrazili kupředu …

Ve 14:00 přesně, zazněl povel pana učitele „START“ a bylo vymalováno. Dopředu vyrazili mladí chrti, kteří nám staším bernardýnům ukázali, kam patříme. Ovšem ne všem. Po rozdýchání, si mladé chrty dojel, pomalu se zahřívající diesel, Fába. Stalo se to ještě na šikmém traverzu, nad lesní školkou a pak už si asi jel své, zatraceně vysoké standardní tempo, které udržel až do cíle, kam přijel s náskokem, dá se říct, až zbytečným. Jel to poprvé a … Veni, vidi , vici … Na závod přijel na kole, nahoře se převlík do čistý kůže a valil zase na kole domů.

… nahoře první Fába s obrovským náskokem …

Za Fábou dorazila vlna mladých vlčáků, v čele s bratry Vaněčky. Adam i Lukáš, jeli opět výborně. Jirka „Koudy“ Kalabis vyhrál mezi těmi mírně staršími a i o další místa, se bojovalo velmi tvrdě. Na fotkách mají všichni děsně vyvalený oči.

… kousek za Fábou boj o druhé místo za Fábou … Lukáš lepší o 3sec před Michalem …

Mezi ženskými nás poctila svou účastí Martina Urbanová a co myslíte?! Dojela si pro godmedl. Pro chlapy nebyla vůbec sranda, dojet před ní. Tedy … pro ty, kteří před ní přijeli. Taková malá motorka, řekl bych.

… a pak taky Martina, první žena …

Vyhlášení proběhlo tradičně v restauraci Mědník, kde bylo k zakoupení mnoho výborných pochutin a Plzničku tam měli taky skvělou.

Jarda Peleška vyhlásil všechny účastníky, od posledního, po prvního a dá se říct, že všichni sklidili stejný potlesk, páč … všichni, kdo tam byli, si ho určitě zasloužili.

Díky pane učiteli, pane Jardo Peleško, za krásnou sobotu strávenou s bandou fajn lidí, během Tebou parádně uspořádané akce.

MWR

Poznámka : Už jsou i Výsledky včetně celkového pořadí v Poháru Peruna a samozřejmě i první Fotografie.