Výsledky WH2018

Jak předpověď počasí slibovala, tak i bylo. Vedro na zabití i pro stojící diváky, takže určitě klobouk dolů před všemi závodníky, kterých bylo celkem 142 i s odrážedly. Na chvilku to vypadalo, že se zamračí a ochladí, ale bylo to jen na malou chvilku, takže se všude možně polévali závodníci vodou, aby se úplně neuvařili. Malí závodníci měli ztrať kolem zázemí závodu, kde byla trať na jednom místě pro ně hodně drncavá, protože pořadatel musel trať opravit po nájezdu divokých prasat.

Trať dospělých nebyla nějak extra náročná, ale výjezdy na sluncem rozpálených místech byly doslova očistcem pro všechny. Možná i toto bylo příčinou několika malých zranění. Bohužel jeden závodník měl větší kolizi se stromem a musel být odvezen do nemocnice na rentgen a CT, tak snad už bude v pořádku. Od začátku jel na špici Fába (Láďa Fabišovský), který vypadal, že mu to příšerné vedro ani nijak nevadí. Už po prvním kole byl v čele zcela osamocen, jen se ho snažil ještě držet Márvy (Vojta Marvan), ale byl to marný boj. Několik závodníků boj sice vzdalo, ale nebylo se čemu divit, počasí s tratí udělaly své.

Závody se určitě povedly a doufáme, že se tento skvělý závod v Klášterci Nad Ohří bude opakovat. Na závěr jsou zde pro všechny výsledky dle  /  a samozřejmě i celkové pořadí v POHÁRU PERUNA 2018 dle .

Další závod se jede už za 19 dnů ve Vejprtech, kde pořadatel připravil závod VEJPRTY TOUR 2018, a tak se na Vás budeme těšit v sobotu 25.08.2018 ve Vejprtech na náměstí. Přijďte si s námi i se svými dětmi užít krásný den v Krušných Horách.

Perun s Vámi …