Sobota patří Domovince

Rádi bychom Vás ještě jednou pozvali a připomněli termín závodu HoryDolyBike 2022 v XVI.  ročníku Pohár Peruna. Dne 25. června 2022 od 09:00 hodin Vás očekáváme v areálu Domovinka, odkud budou odstartovány všechny kategorie dle propozic.  Budou zde probíhat závody ve všech dětských kategoriích včetně závodu odstrkovadel pro nejmenší, který startuje jako první v 09:30 hodin.

Po celou dobu závodu nám areál Domovinka poskytne skvělé sociální zázemí. Pro všechny registrované závodníky je připraven oběd (guláš, rizoto, kuřecí řízečky a hranolky) a nápoj (pivo alko-nealko, malinovka, pitíčko v krabičce). Samozřejmě máme připravené ceny pro všechny dětské závodníky. V kategoriích dospělých se umístění na stupni vítězů mohou těšit na ceny v podobě diplomů, medailí, triček, nákrčníků, šňůrek na klíče s logem závodu HoryDolyBike 2022 a dalších věcných cen.

Trať pro dospělé povede opět členitým terénem mezi kopci JedlinaHůrka a Černý Vrch ovšem s malými úpravami dle Vašich podnětů a návrhů získaných v závodu v minulém roce.

Vzhledem k tomu, že závod „HoryDolyBike 2022“ prochází částečně na území, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, rádi bychom Vás požádali o ohleduplné a zodpovědné chování během závodu, k němuž jsme se za všechny zúčastněné státnímu podniku Lesy České republiky zavázali.

Celým dnem Vás bude provázet moderátor Radek Jirgl. Případnou první pomoc budou zajišťovat Záchranáři Chomutova a Jirkova z.s. Na bezpečnost bude dohlížet Městská policie Chomutov. Pro volné chvíle malých účastníků bude připraven skákací hrad „princezna“. Samozřejmostí je mycí linka na kola.

Velké poděkování patří našim smluvním partnerům ACTHERM Distribuce s.r.o.,  Severočeské doly, a.s.Statutární město Chomutov,  Skládka Tušimice a.s., ROCKNET s.r.o., Metal Chomutov,  A-Z LES s.r.o.,  Jakub Elexmayer, Individual Bike s.r.o. za spolupráci a finanční dary, díky kterým můžeme i v tomto roce závod uskutečnit.

Těšíme se na Vás a další společné setkání dne 25. června 2022 v 9.00 hodin na startu závodu HoryDolyBike v cyklu Pohár Peruna.

Váš pořadatelský tým HoryDolyBike a Spolek CESTOU DUHY