S PP do Krkonoš … Hurghadu nebo na Aljašku …?

Ano, čtete dobře … a my  v Poháru Peruna jsme se úplně nezbláznili … povedlo se nám získat nového partnera a tím je kadaňská Cestovní agentura MK-TOUR.

Úzce s tím souvisí motivační soutěž pro letošní ročník. Přemýšleli jsme, čím odměnit ty, kteří objíždějí téměř celý seriál. Původní  idea byla poslat Vás na nějaký camp nebo soustředění třeba se SportRaces nebo Alltrainingem, ale usoudili jsme, že život není jenom o cyklistice a sportování a je za potřebí občas hodit nohy nahoru … a odpočinou si nejen fyzicky. 🙂

Pravidla zůstávají stejná, jako v loňském roce, tzn.do slosování postupují všechny dámy a pánové, kteří se zúčastní 8 závodů. V soutěži zůstávají i Ti, které postihne technická závada nebo defekt … hlavním faktorem zůstává Váš start.

A o co vlastně letos půjde? O zájezd v hodnotě 10.000.-kč dle vlastního výběru!!! Tedy, abychom byli úplně přesní … o zájezdy dva!!! O ty z Vás … tedy o závodnici a závodníka … na které sedne Štěstěna na slavnostním vyhlašování Poháru Peruna v listopadu letošního roku, se pak postarají milé dámy Michaela Weissová Jelínková a Pavla Loudová z výše uvedené Cestovní agentury MK-TOUR.

No a na Vás je, jestli se  do vysněné destinace vydáte sami, s partnerem či partnerkou, jestli to bude víkend nebo vícedenní pobyt v Čechách nebo u moře … dobrodružnější povahy můžou  částku použít třeba na letenku Praha – Anchorage, což při stávajících cenách, není položka úplně zanedbatelná. 🙂

Přejeme Vám všem .. hodně štěstí …

Perun S vámi…