První závod v Chomutově připraven!

Za 25 dnů se jede již první závod seriálu Poháru Peruna 2018, a to Krušnohorský Marathon. Jak už jsme Vám psali, závod se z technických důvodů přemístil z Lesné do areálu Domovinka v Chomutově. Je zde k dispozici skvělé zázemí, občerstvení a dostupné prostorné parkoviště.

Závod pro dospělé a juniory je situován převážně v lesnatém prostředí a je veden po šotolinových a lesních cestách včetně pěkného trailu. Pořadatel již poskytl propozice závodu a hlavně mapu hlavního závodu, takže můžete začít objevovat klady a zápory nové tratě.

Jak jste si určitě všimli, letos se hraje o skvělé ceny, takže pokud o ně chcete hrát, neměli byste vynechat moc závodů, nejlépe žádný. Podmínky soutěže jsou v tomto článku.

Dětské tratě jsou vedeny přímo v areálu Domovinka, takže si rodiče a trenéři naplno užijí průběh dětských závodů. Pořadatel navíc slibuje, že startovní čísla zůstanou závodníkům jako malé suvenýry na tyto závody a v cíli čeká malé závodníky i sladká odměna. Takže přijďte si s námi zazávodit pro radost a užít si krásný den.

Perun s Vámi …

  

Propozice  : KHM 2018_Propozice