Perštejnské Giro zahájí 9. května 2015 IX. ročník Poháru Peruna

V sobotu 9. května zahájí svůj další ročník Pohár Peruna. Perštejnské Giro patří sice k nejtěžším závodům, ale aspoň má každý možnost hned na úvod dokonale otestovat, jak zvládl zimní přípravu.

Nachystány jsou opět 2 tratě. Hlavní závod na 45 km s převýšením 1200m vás protáhne po nejkrásnějších místech Krušných hor. Závod pro méně zkušené jezdce a pohodáře měří 14 km, převýšení 200 m a je sjízdný opravdu pro každého. Jako vždy jsou vloženy závody dětí všech kategorií od nejmenších na odstrkovadlech až po borce ve věku 13-14 let.

Trať hlavního závodu zůstává až na jeden kilometrový úsek nezměněna, „Malé Giro“ je naprosto totožné s loňským ročníkem. Novinkou je trasa po borce do 18 let – zkrácené „velké Giro“ (30 km).

Na malé bikery opět čeká na hřišti nová trať, která jistě potěší jejich bojovná srdce. Ti starší – do 12 let letos poprvé vyrazí do terénu. A ti ještě starší – MZ14 si opět zajedou 1 kolo Malého Gira (8 km). Zázemí celé akce je jako vždy na fotbalovém hřišti a koupališti v Perštejně.

Perštejnské-GIRO-2015

 

Přesné propozice, pravidla závodu a další údaje získáte na stránkách Poháru Peruna a Team Bike Perštejn, kde se můžete zároveň také online přihlásit. Perštejnští se pilně chystají a na všechny těší, tak se nezapomeňte včas přihlásit. Kromě slevy na startovném ještě ušetříte čas strávený při prezentaci!!