Lopaty, pily a sekery v Ostrově

Ahoj Bikeři

A protože kluci z Březové, Vysoké Pece a z Kadaně nám jasně ukázali, jak se staví tratě, pověřil jsem velitele tratí Filipa Bergera o aktualizaci stávajících ostrovských okruhů.

A protože můj rozkaz zněl jasně, chopil se lopaty, pily, sekery a dalšího nářadí, a jako správnej Béďa trávníček mi ukázal, jak se pracuje rukama. 🙂

Filip B. alias Béda Trávníček …

Co se týče okruhu, tak asi i k vzhledem vyjádření (i nevyjádřeni) bude nejspíše jeden centrální – zelený okruh, který vždy na základě kategorií, zkrátíme nebo naopak prodloužíme. Prostředí je ale vesměs to samé, takže se změn rozhodně nebojte! Co se týče obtížnosti tratí, tak odstrkávala opět začínají na louce (jako obvykle), dále pak kategorie M/Z6 a M/Z 8 si dají modrý okruh (zkrácený zelený).

Odrostlejší na startu do kopce …

Další kategorie od M/Z10 už si dají zelený okruh v plné parádě,  kde si užijí technické disciplíny, ať už z uměle vytvořených překážek paletami, tak i přírodních překážek jako jsou kameny, klády apod. Samo, že vždy bude možnost objížďky. A proto i propozice berte, co se týče mapky, jako pouze orientační. Úplné trénování – trasovaní bude možné v daném týdnu před samostatným závodem resp. ve čtvrtek 17.6.2021 by měla být verze finální (čekáme na seč louky vč. následného povolení agro).

Hlavní kategorie zatím s úsměvem …

Díky za pochopení!

Registrace:  OSTROVSKÉ XC OKRUHY 2021 (google.com)
Propozice: Propozice-XC-Ostrov-v.2.pdf

s pozdravem

Tomáš Michlík, DiS.

tel: 777 884 470

www.tm-elektro.cz