Life Is Skill

Aplikace, která zhodnotí tvé aktivity! Life is Skill (LiS) je nová Aplikace a Sociální prostředí, kde sbíráš body a můžeš je proměnit ve skvělé výhry a také se porovnat s ostatními.

V letošním roce zahájil POHÁR PERUNA spolupráci s neziskovou organizací Life is skill, z.ú. Jedná se o organizaci, která se zaměřuje na motivaci dětí a mládeže k aktivnímu trávení volného času. Za tímto účelem organizace Life is skill, z.ú. zajistila aplikaci, pomocí které si děti a mládež mohou sbírat body a vzájemně se porovnávat. Tato soutěž trvá od září do následujícího srpna, kdy dojde k vyhodnocení nejaktivnějších účastníků a následně je zahájena další sezóna. A ceny jsou velice zajímavé a co víc, stále přibývají. Za tímto účelem se POHÁR PERUNA dohodl se společností Life is skill, z.ú. na spolupráci a podpoře volnočasových aktivit dětí a mládeže a to prostřednictvím umistění čipu a QR kódu určených pro získání bodů u registrace všech závodů pro děti.

NFC čip a QR kód pro načtení bodů.

Jak to bude fungovat na závodech POHÁRU PERUNA? Jednoduše, po registraci do závodu a zaplacení startovného si načtete body pomocí NFC čipu nebo QR kódu do svého mobilu. U pokladny bude k dispozici plakát hry a samozřejmě i NFC čip a QR kód. Počet nasbíraných bodíků můžete porovnat se svými kamarády, spolužáky, známými, soupeři apod. a také je můžete proměnit ve skvělé výherní ceny, které se vyhlašují každý rok/sezónu (dle počtu nasbíraných bodíků).

Rozklikni plakát …

Postup je jednoduchý, pomocí registrace si vytvořte uživatelský profil, nainstalujte mobilní aplikaci a v uživatelském prostředí si najdete další lokality čipů, kde všude je možné bodíky sbírat. Registrovat se můžete na webových stránkách www.lifeisskill.cz. kliknutím na sekci „MOJE HRA“, nebo přímo na uživatelských stránkách muj.lifeisskill.cz, kde najdete i podrobnější popis, pravidla hry, návod, přehled výherních cen a mnoho dalších informací. Registraci je možné provést i z mobilní aplikace, potřebné ke sbírání bodíků. Aplikace je dostupná na Google Play.

A na závěr? Můžete s námi závodit a ještě k tomu sbírat bodíky …

Perun s Vámi.

JJ.

Pár odkazů pokud chcete vědět víc: