Kdo ještě jede o Fénixe

Jak jistě všichni víte, tuto sobotu 13.10.2018 se jede poslední závod dospělých v rámci seriálu POHÁRU PERUNA z Klášterce nad Ohří po modré turistické značce na horní stanici lanovky lyžařského areálu Alšovka. Závod Cestou Pěti Potoků je také poslední možností pro některé bikery/ky hrát o skvělé  sportovních hodinky Garmin Fenix 5, pro útlá dámská zápěstí pak Garmin Fenix 5S, jak jsme psali v jednom ze dřívějších článků na začátku seriálu.

Už nyní je jasno, že pokud nemáme chybu ve výpočtech, tak o sportovní hodinky Garmin Fenix 5 může bojovat ještě 24 bikerů/ek (21 můžů a 3 ženy). Zatímco u žen je již jasné, že všechny tři (Kateřina, Eva a Michaela) už budou jistě ve slosování, protože mají odjeto min 8 z 10 závodů, tak u mužů je to jiné. Konkurence je sice větší než u žen, ale 9 bikerů (viz žlutě zvýrazněno v tabulce níže) má odjeto pouze 7 z 10 závodů, takže pokud se chtějí dostat do slosování, musí závod Cestou Pěti Potoků jet (7 z nich se přihlásilo).

Přesto, že mají někteří již splněno, věříme, že se na poslední závod těší a přijedou. Nezapomeňte, že prezentace začíná ve 13:00 hodin a start je pak ve 14:00 hodin (měli jsme na stránkách chybu v nadcházejících událostech). Zatím je přihlášeno na internetu 32 závodníků, ale věříme, že Vás bude do pátku daleko víc.

Perun s Vámi …

A stále prosíme všechny o sdílení jakýchkoliv fotografií ze závodů. Děkujeme.