Info z přípravy závodu KVH2018

Podle dnešní předpovědi počasí to vypadá, že se dnes vyprší, zítra vymračí a pozítří nám bude na závodech svítit jen sluníčko, takže by byla hloupost zůstat doma nebo se jet někam autem líně poflakovat. To je přeci důvod přijet do nádherného prostředí Krušných hor v okolí obce Mariánská nad Jáchymovem a užít si pohodovou sobotu v přírodě.

Předpověď počasí na sedm následujích dnů.

A už jen proto, že se jedná o poslední závod dětí a předposlední dospělých v rámci seriálu POHÁRU PERUNA. U dospělých se stále hraje o možnost zúčastnit se „Motivační soutěže„, jak jsme psali v článku dříve. Totiž, každý závodník, který se zúčastní osmi závodů Poháru Peruna, se automaticky dostává do výběru o slosování sportovních hodinek Garmin Fenix 5. Pro útlá dámská zápěstí pak Garmin Fenix 5S.

Stav počasí v sobotu 15.09.2018 ve 12:00 hodin z meteoblue.

A pro děti, které se umístí na prvních třech místech v rámci seriálu Poháru Peruna, budou na Mariánské připraveny tradiční sošky a diplomy, takže u toho musíte být.

Jinak podle posledních informací pořadatelů závodu Kolem Vlčího Hřbetu 2018 jim včera někdo „uklidil“ značení na polovině trati, takže místo výjezdu a nahrání trasy závodu včera opravovali značení. Snad se jim dnes podaří nahrát mapku tratě pro dospělé, abychom Vám ji mohli ještě před závodem zaslat.

V každém případě se budeme na Vás všechny těšit tuto sobotu v Mariánské nad Jáchymovem, doražte.

Perun s Vámi …