HoryDolyBike 2022

S radostí bychom Vám rádi oznámili termín závodu HoryDolyBike 2022, který se pro Vás chystáme v tomto roce opět uskutečnit.

Vaše reakce a připomínky k závodu uspořádaném v roce 2021 nás potěšily. Vaše chvála a spokojenost i menší kritika nám dodaly energii a odhodlání pokračovat v našem snažení. Skutečnost, že naši smluvní partneři se rozhodli s námi i nadále spolupracovat a umožnit nám i v tomto roce uspořádat závody ve stejné kvalitě, jakou jsme si hned na začátku stanovili, svědčí o skutečnosti, že závod se v minulém roce vydařil a splnil nejen naše, ale i Vaše očekávání.

Rádi bychom Vám poděkovali nejen za Vaši účast v závodu v minulém roce, ale také za reakce a připomínky. Díky nim jsme se rozhodli dle Vašich návrhů upravit trať a zlepšit značení a instrukce k závodu. Kromě upravené trati opět mezi kopci Jedlina, Hůrka a Černý Vrch po šotolinových a lesních cestách pro dospělé závodníky, se můžete těšit také na závody pro malé i ty nejmenší v areálu Domovinka, který nám i v minulém roce poskytl skvělé zázemí, občerstvení a dostupné prostorné parkoviště.

Na všechny zúčastněné dětské závodníky zase čekají odměny. Samozřejmostí jsou hlavní ceny, medaile a diplomy pro vítěze. Pro dospělé závodníky jsou k hlavním cenám v podobě originálních medailí a diplomů, připravená také trička závodu HoryDolyBike 2022 a další pozornosti.

Rádi bychom znovu poděkovali našim smluvním partnerům ACTHERM Distribuce s.r.o.Severočeské doly, a.s., Statutární město Chomutov,  ROCKNET s.r.o.A-Z LES s.r.o. a to nejen za finanční dary, ale také jejich vstřícnost, pochopení a spolupráci.

Těšíme se na Vás a věříme, že se s vámi konečně setkáme dne 25. června 20229.00 hodin na startu závodu HoryDolyBike v cyklu Pohár Peruna.

Pokud chcete být i Vy našimi smluvními partnery, stále nás můžete kontaktovat na tel.č. 606 650 037, e-mail: cestouduhy@email.cz.

Váš pořadatelský tým HoryDolyBike a Spolek CESTOU DUHY