Hory Doly Bike 2021

Věříme, že i Vy si v této době přečtete zprávu alespoň trochu optimistickou, a musíme přiznat a napsat, že pro nás radostnou. V tomto složitém roce jsme museli závod HoryDolyBike 2020 v cyklu Pohár Peruna již dvakrát zrušit. Naše nadšení a odhodlání však neopadlo. A protože většina z nás jsou bikeři srdcem, tělem i duší, dál promýšlíme detaily závodu. Po zkušenostech v tomto roce, a protože i my doufáme a věříme, že se s těžkostmi a nemocí co nejdříve vypořádáme, domluvili jsme již termín závodu na příští rok.

S radostí Vám tedy můžeme oznámit, že termín závodu HoryDolyBike v cyklu Pohár Peruna je stanoven na 26.6.2021 v čase od 9:00 hodin.

Těšíme se na Vás a jsme zvědaví na Vaše reakce a odezvu na to, jak se nám náš první závod podaří zorganizovat. Doufáme, že ceny, které pro Vás máme připravené díky naším smluvním partnerům, pro Vás budou milým překvapením a pěknou upomínkou na celý závod. Tímto chceme ještě jednou poděkovat našim smluvním partnerům   ACTHERM Distribuce s.r.o.Severočeské doly, a.s.Statutární město ChomutovFISAD s.r.o. a pan Jiří Sadílek, ROCKNET s.r.o.A-Z LES s.r.o. a to nejen za finanční dary, ale také jejich vstřícnosti a pochopení celé situace.

Pokud chcete být i Vy našimi smluvními partnery, kontaktujte nás na tel.č. 606 650 037, e-mail: cestouduhy@email.cz.

Váš pořadatelský tým HoryDolyBike a Spolek CESTOU DUHY