Dvanáct plus jeden

Na dnešní desátou hodinu bylo Honzou Králem organizováno zkušební projetí nové trati na Domovince, kde se sešlo dvanáct bikerů včetně Honzy na krásném motorizovaném biku. Počasí bylo super a nálada skvělá, a také jsme se dozvěděli několik informací o umístění startu a cíle nového závodu v areálu. Někteří silní jedinci (Kateřina) přijeli dokonce po vlastní ose z Klášterce nad Ohří po nové cyklostezce z Kadaně do Chomutova. Po krátkém vzájemném seznámení se všichni vydali klidnou jízdou na projížďku trati. Jak to dopadlo nevíme, ale snad nám sdělí nějaké info na FB stránky Poháru Peruna.

Musíme přiznat, že zázemí v areálu Domovinka vypadá skvěle, jak restaurace Steak House, tak venkovní posezení včetně krásného dětského hřiště. Pár minut po tom, co odjela skupina bikerů na obhlídku nové trati, se přiřítil na Domovinku starý ostřílený matador, Láďa Dušek. Jak jinak, než také po vlastní ose z Klášterce nad Ohří.

Tak nezapoměňte, že příští týden v sobotu 19.05.2018 se jede první závod seriálu Poháru Peruna a to Krušnohorský Marathon 2018. A hlavně, letos se jede o skvělé hodinky Fénix pro ty, kdo pojedou v osmi závodech z deseti.

Těší se Vás pořadatelé

Perun s Vámi …