Déjà vu snad končí

Ano déja vu snad končí … jak psal Honza  ve svých příspěvcích, kterými nás všechny ovlažil a vy jste díky nim zjistili, že tu ještě jsme a žijeme … je snad … nevím kolikátá Covid vlna za námi 🙂 a nový ministr zdravotnictví s námi 🙂 :).

Ale k věci … co bude a kdy to vlastně bude? Vše vypukne v červnu a jak to bude celé ale ve finále vypadat? Myslím, že celý seriál je v tuto chvíli ve hvězdách a bude to bez přehánění „lehká improvizace“ … zůstaňme ale optimističtí … 🙂

Kadaňské XC Okruhy – To aby se vědělo, do čeho se jde …

Otvírákem letošního 15.ročníku bude závod v režii Honzy Vokáče a jeho teamu, Březovský Bike. To znamená, že v sobotu 5.6.2021 to odpálíme v Březové.

Týden na to v neděli 13.6.2021 můžete na klasiku do Kadaně na Kadaňské XC Okruhy.

V neděli 20.6.2021 hurá do Ostrova, kde Tomáš Michlík a spol. připravují tradiční okruhy za ostrovskou nemocnicí, Ostrovské XC Okruhy.

Ostrovské XC Okruhy 2020 – Start hlavní kategorie …

A měsíc červen uzavřeme závodem, na který se osobně moc těším. Hory doly Bike měl mít svoji premiéru v loňském roce, jak to dopadlo nemá cenu připomínat, a tak tedy v sobotu 26.6.2021 hurá do Chomutova.

Wembloudovy Hrby 2020 – Ráj pro malé bikery …

Červenec je vždy tzv.měsícem prázdninovým, ale v srpnu bychom se měli vidět na Wembloudových Hrbech pokud nebude jinak tak v neděli 1.8 2021 … a pevný termín má Hasištejn Bike v neděli 22.8 2021, ten si můžete poznamenat do diářů, s tím se určitě  hýbat nebude.

Termín má i Ašský Antal Bike, který se pojede v neděli 5.9.2021.

Antal Bike 2020 – Nádherný bike v lese …

No a zbytek je zatím ve hvězdách. 🙂 Budeme se k tomu určitě vracet a informovat Vás … nic Vám tedy neuteče. Důležité je, že v červnu se snad Všichni uvidíme … správně natěšení a hlavně zdraví.

Bidpaj