Zelí bojuj

Už jste možná slyšeli o Radkovi Zelinkovi, kadaňském florbalistovi, který byl v noci ze 3. na 4. listopad 2018 v Plzni brutálně napaden a vážně zraněn.

Při zákeřném útoku utrpěl Radek poranění, v jejichž důsledku mu musela být amputována část dolní končetiny a měl vážně postiženy důležité vnitřní orgány. Jeho osud zvedl nebývalou vlnu solidarity, kdy jeho mateřský klub zorganizoval peněžní sbírku, na kterou reagovalo spousta dalších klubů a sportovců, konaly se koncerty na jeho podporu, sbírky, výstavy, apod.. Radek je velký srdcař a sportovec, který se statečně pere se svým osudem.

Tým POHÁRU PERUNA se rozhodl Radka také podpořit, a tak se na všech našich závodech objeví legální zapečetěná kasička s plakátem „Bikeři pro Zelího„, kdy budeme moc rádi, když přispějete na dobrou věc jakoukoliv částkou. Navíc na závodech nebude k vidění startovní číslo #15#, které bude k dispozici jen pro Radka. Možná, že se jednou Radkovi podaří posadit se na kolo a zajezdit si v naší krásné české krajině. Nebo se třeba jednou přijede na nás podívat na některý z našich závodů.

Pojďme také podpořit Radka. Předem Vám děkujeme za jakoukoliv finanční podporu, kterou je možné zasílat na účet č. 286632969/0300 nebo vkládat do kasičky během závodů POHÁRU PERUNA.

Několik odkazů :