Vo co se zítra jede …

Ještě jednu rychlou zprávu, abyste věděli, o co se zítra v dětských kategoriích v Kadani jede.

Pro ty z Vás, kteří ještě váhají, zda přijet na Kadaňské XC Okruhy, tak včera k nám dorazily krásné mistrovské dresy pro dětské kategorie od SWEEPu, a že se povedly, takže je tu další důvod přijet se zítra o ně poprat. Samozřejmě držíme lajnu, a tak kluci budou mít modré a děvčata tu svou oblíbenou.

Dívčí barvička jak vyšitá …

Počasí

Podle dnešní předpovědi to vypadá, že v noci sprchne … přes den všude kolem nás uvidíme dešťové mraky … odpoledne ná možná osvěží deštík … ale prostor závodních tratí by měl přežít bez přírodních katastrof, tak se nebojte a ukažte se.

Předpověď na Meteoblue na neděli 12:00 …

#15 Zelí bojuj …

Jak jsme už psali v dřívejším článku Bikeři pro Zelího, i na zítřejším závodě bude připravena zapečetěná kasička s plakátem „Bikeři pro Zelího„, kdy budeme moc rádi, když přispějete na dobrou věc jakoukoliv částkou. Určitě už víte, že Tým POHÁRU PERUNA se rozhodl Radka podpořit, a tak se tato možnost podpory Zelího objeví na všech našich závodech. Už v Březové jste mohli vidět u registrace plakát a stručný příběh Radka, a protože jsou bikeři skvělí sportovci, tak už někteří na prvním závodě přispěli do kasičky, za což Vám mockrát děkujeme, jste skvělí. No a to jsme také už psali v jednom z posledních článkůPohár Peruna přidal do kasičky výtěžek z karet závodníků a jednu bankovku, která byla nalezena u registrace, a ke které se nikdo i přes výzvy moderátora nepřihlásil. Ještě jednou díky.

Plakát a kasička pro Zelího …

LifeIsSkill

Určitě jste postřehli z jednoho z minulých článků, že na našich závodech mají děti možnost sbírat body v nové aplikaci, která zhodnotí jejich aktivity! Life is Skill (LiS) je nová Aplikace a Sociální prostředí pro děti, kde sbírají body a mohou je proměnit ve skvělé výhry, a také se porovnat s ostatními. Takže i na nedělním závodě bude k dispozici u pokladny plakát hry a samozřejmě i NFC čip a QR kód. A nebojte se zeptat, pokud byste u pokladny plakát hry a NFC čip s QR kódem neviděli.

QR kód a NFC čip pro načtení bodů …

A nezapomeňte, že i zítra se jedou smíšené štafety stejně, jak tomu bylo v Březové, takže si ještě rychle najděte parťáky podle pravidel štafet a zítra se do 11:00 přihlašte. Odměnou pro štafety budou rychlé špunty a taška dobrot. Suma sumárum, zítra se jede o krásné dresy, počasí vypadá milosrdně, můžete podpořit Zelího a nasbírat body do aplikace Life is Skill, takže už Vás nic nemůže zastavit si přijet zazávodit.

V neděli se na Vás těší kolektiv Hnízdil Teamu 

Perun s Vámi 🙂