Už máte WH2019 v kalendáři?

Už tuto sobotu se jede 11.ročník legendárního závodu v rámci seriálu Poháru Peruna 2019 … máte už to zaškrtnuto v kalendáři?

Počasí

Předpověď počasí je víc než luxusní, mělo by být kolem 25°C, dopoledne vymetená obloha, odpoledne nějaký ten mrak, ale hlavně … mělo by to být celý den úplně bez vody … a v noci taky až do neděle, to je informace pro případné vytrvalce na Afterpárty, takže koukejte přijít, ať neděláme závody pro pár lidí, zatím je Vás k osmdesátce, tak šup šup na internet a přihlásit se. 🙂 Jo a také je už přihlášený Vítek, který bez újmy přežil karambol na Pekláku v Klášterci, tak jsme rádi, že je zpátky na biku. 🙂

#Zelí bojuj!!!

I na tomto závodě budete mít možnost přispět nějakou kačkou na Zelího, o kterém jsme psali v článku dříve a sdílíme nějaká videa na FB. Jak už určitě víte, Radek byl v noci ze 3. na 4. listopad 2018 brutálně napaden a zraněn, ale je to velký srdcař a sportovec, který se statečně pere se svým osudem. Naštěstí má kolem sebe skvělou rodinu a kamarády. Budeme moc rádi, když i Vy přispějete nějakou korunou, určitě se mu budou hodit. Děkujeme předem.

Registrace mobilním telefonem

Už jste si možná přečetli v jednom z minulých článků, že máte nově možnost použít k registraci namístě i mobilní telefon místo Karty závodníka, a tak se toho nebojte, můžete k tomu využít nějakou aplikaci na věrnostní karty nebo Vám zašleme i jen obrázek s Vaším kódem, který si do telefonu uložíte. Takže pište na e-mail : shakal@atlas.cz Vaše údaje (jméno a příjmení, datum narození a název klubu) pokud byste chtěli mít svůj Kód závodníka už na dalším závodě Poháru Peruna v Klášterci nad Ohří na Wembloudových Hrbech 2019.

LifeIsSkill

I na tomto závodě v sobotu bude připraven pro všechny děti čip LifeIsSkill, o kterém jsme psali v jednom z minulých článků. A jak to funguje u nás? Jednoduše, po registraci do závodu a zaplacení startovného si načtete body pomocí NFC čipu nebo QR kódu do svého mobilu. U pokladny bude k dispozici plakát hry a samozřejmě i NFC čip a QR kód. Počet nasbíraných bodíků můžete porovnat se svými kamarády, spolužáky, známými, soupeři apod. a také je můžete proměnit ve skvělé výherní ceny, které se vyhlašují každý rok/sezónu (dle počtu nasbíraných bodíků).

Tak se na Vás moc těšíme tuto sobotu, přijeďte si užít krásný den pod Krušnými Horami.

Perun s Vámi …

Team PP