Track Of Peace And Friendship 2018

Termín : 02.06.2018

Organizátor: Skicross Team Chomutov

Pokud budeš chtít překonat sám sebe, připravili naši partneři již 4. ročník ultramaratonu na horských kolech. Od roku 2017 se jede i kategorie silničních kol, jejichž trasa je lehce upravena. Tento závod prověří fyzickou odolnost každého zúčastněného, i přes to je však určen pro všechny věkové kategorie od juniorů až po důchodce.

Co Vás čeká? Trasa je 250 km dlouhá (80% asfalt, šotolina a lesní cesty), vede přes 6 pohoří (Krušné Hory, Děčínský Sněžník,CHKO Labské Pískovce, Česko Saské Švýcarsko, Lužické Hory, Jizerské Hory, Krkonoše) a 3 země (Česko, Německo, Polsko). A nastoupat můžete 6000 výškových metrů.

Trasa není předem určená, každý závodník si ji volí sám, jedinou podmínkou je projetí 8 kontrolních bodů, na kterých se každý účastník nahlásí pořadateli. Kontroly slouží zároveň jako občerstvovací stanice – dobrého jídla i pití bude dostatek! Na trase závodu se nachází několik náročných úseků, které se střídají s „odpočinkovými“ úseky v nádherné přírodě.

Nejlepší závodníci pravidelně dojíždějí ve večerních hodinách dne startu, ti méně výkonní v neděli přes den. Časový limit závodu je v neděli 3.6. ve 14:00.

 

Více informací na :

http://trackofpeaceandfriendship.cz/

http://adrenalinrace.cz/