Propozice VT 2018

Stejně jako závod WEMBLOUDOVY HRBY 2018 je i závod VEJPRTY TOUR 2018 letos již desátým ročníkem. Závod má skvělé zázemí na náměstí T.G.M., takže i za nepříznivého počasí je kam se schovat. Pořadatel již připravil propozice pro tento ročník, které jsou prakticky stejné jako v minulých letech. Určitě bude pro každého bikera skvělá výzva poprat se s tratí v období dovolených a válení u vody.

Již za 15 dnů nás čeká závod WEMBLOUDOVY HRBY 2018 v přírodním areálu nad Kláštercem n/O. Někteří bikeři se už přihlásili, ale čím víc bikerů tam bude, tím víc si to mohou všichni užít, tak se neváhejte přihlásit.

Jak jsme Vám psali v jednom z předchozích článků, můžete si objednat kartu závodníka a tím zrychlit a zpříjemnit registraci na místě závodu nejen pro sebe, ale i pro pořadatele. Zatím požádalo o kartu závodníka jen 6 bikerů, a tak čekáme na další, aby se doprava rozdělila mezi co nejvíce lidí. Pořiďte si proto naší Kartu závodníka ve velikosti klasické platební karty co nejdříve. Stačí pro to pouze zaslat na e-mail : shakal@atlas.cz Vaše údaje (jméno a příjmení, datum narození a název klubu) a fotografii (velké rozlišení bez úprav = ořez a úpravu si provede organizátor sám). Cena se v minulých letech pohybovala kolem 30,-Kč, tak snad tu bude i tentokrát stejné.

Pojďte si s námi užít pohodové soboty, v Klášterci n/O i ve Vejprtech, a přijďte si zavodit i se svými malými bikery.

Perun s Vámi …