Prázdniny …

Prázdniny i Pohár Peruna jsou ve své polovině … prosvištíme si, co nás čeká a nemine.

Příští týden se můžete těšit na Wemblouďáky, tak jako v loňském ročníku, budou i letos závodem mistrovským.

Dále v pořadí bude nový závod, který je zároveň součástí PAL Cupu, to znamená, že 26.8.2023 se na „Velké ceně Smrčin“ sejdou závodníci obou pohárů … a to by mohlo být hodně zajímavé . 🙂

První zářijový víkend je vyhrazen pro „Sokolovskou 24 hodinovku“. Z jejího bohatého programu je do Poháru Peruna započítána páteční časovka, která je jede v odpoledních hodinách … doporučuji pečlivě nastudovat propozice.

V sobotu 9.9.2023 pro změnu znovu do Aše … 🙂 na oblíbený Antal Bike … a vy kteří toho nebudete mít dost tak v neděli 10.9.2023 na Chodovský bikemaraton.

V druhé polovině září 23.9.2023 nás čeká závod v horách krušných … klasika „Okolo Vlčího hřbetu“ … poměřit síly se soupeři a někdy i počasím můžete na Mariánské.

Následuje projekt Ostrovských bikerů se zaměřením na děti a mládež … Bike park Ostrov … driftovat můžete v zámeckém parku … “no řekněte, kdo tohle má“ … respektive … kde se tohle může 🙂 … tak se tam vydejte v sobotu 30.září 2023.

Pro dospělé je zavírákem sezóny poslední závod Cestou pěti potoků. Letos se jede jubilejní 30.ročník … a zasloužil by si hojnou účast. Tady pozor! Změna termínu … poznamenejte si do svých diářů datum 21.10.2023.

A slavnostní vyhlášení Poháru Peruna bude 11.11.2023 v Kadaňském  kulturáku. Ale k tomu se ještě dostaneme … 🙂

Perun S vámi…