Perun Bike Kemp – 2 závody, promítání filmů, bikepárty a testování kol

Již na následující víkend se chystá tradiční akce.  Již od brzkého odpoledne se zde bude připravovat bajkový závod Cannondale Hasištejn Bike, večer od 19:00 pak započne promítání filmů z cyklo-tématikou. Upozornit musíme především na skvělý dokument z profi-cyklistiky „Armstrongova lež„.

Během celého víkendu bude v AutoKempu Prunéřov k testování flotila kol Cannondale. Projet se můžete na slavném Jekyllu 27.5, Triggeru nebo kultovním Scalpelu, F29 nebo slavných silničkách SuperSix.

V sobotu dopoledne se děti sejdou k finálovému závodu Poháru Peruna Junior v obci Místo, na fotbalovém hřišti. Poslední boj o body v tomto ročníku může výrazně ovlivnit celkové pořadí, které se slavnostně vyhlásí před nastoupenou rotou v 17:00 v AutoKempu Prunéřov.

Ve 13:00 pak odstartuje Cannondale Hasištejn Bike, MTB závod na 42 km. Jet zde můžete také kratší, 21 km dlouhou variantu tohoto závodu.

Po vyhlášení všech výsledků, chvílí slávy pro ty nejlepší se ve 20:00 rozjede BikePárty v místní restauraci, kdy významné životní milníky slaví hned několik místních cyklo-legend. Dospělou se oficiálně stane Lenka Procházková (18 let), dospěl také Lukáš Šustr (30 let), zraje Martin „Bidpaj“ Šindelář (42 let) a především také Pavel Hnízdil (50 let) a Pavel Aichingr (50 let).

Přijďte s námi oslavit bajkování v kraji Poháru Peruna na Perun Bike Kempu!

Motto večírku je „Vondráčková, RWE, Bartoška – bude bezva pártoška“. :))

Propozice a přihlášení na jednotlivé závody najdete na www.registrace.pohar-peruna.cz