Oskarový Ples Poháru Peruna se blíží!

Již za několik týdnů přijde oficiální zakončení Poháru Peruna 2014. Na Střelnici se tentokrát budou předávat bike-oskary! Filmové hvězdy se sjedou ze všech koutů světa a možná přijede i Belmondo.

Pro letošní rok se pořadatelé PP rozhodli trochu odlehčit Vaší představivosti, a tak je téma laděné spíše do elegantní, klasické noty. Vítán bude každý filmový intelektuál, režisér, scénárista či kameraman.

Možnost vyhrát v tombole kolo GT Karakoram Hans Ray edition jistě přiláká Christophera Nolana nebo Stevena Spilberga. Taneční zábava bude naopak návnadou pro Renée Zellweger či Sandru Bullock. Svůj vánoční hit nám přijede zazpíva Barbra Streisand. George Clooney se přijede poprat o hlavní cenu v tombole Poháru Peruna – hodinky Garmin 220 HR Premium.

Tanečním večerem Vás bude provázet Píďaň, což se stalo nedílnou jistotou naší vrcholné akce. Vystoupí taneční skupina Dundrdance, ve které bude hostovat jeden ze závodníků Hnízdil Teamu.

Perličkou večera bude přistavená limuzína, ve které se můžete vyfotit a navíc ve 22:00 bude vylosována dvojice, která se bude moc slavnostně projet Kadaní s láhví Champagne zdarma!

Final_Plakát Peruna 2014

 

Program plesu :

19:30 – zahájení

20:00 – úvodní slovo režiséra Martina Scorceseho a jeho klapky

20:40 – taneční vystoupení oskargroup Dundrdance a jejich tango

20:45 – 1.blok vyhlášení – nejlepší herec a herečka ve vedlejší roli, nejlepší hlavní role žeby(MZ18 a Z20)

21:45 – 2.blok vyhlášení – nejlepší scénář, hudba (M20, M30)

22:10 – vyhlášení soutěže Marius Pedersen

22:45 – 3.blok vyhlášení – nejlepší hlavní role muži, nejlepší kamera, nejlepší režisér (M60, M50, M40)

24:00 – vyhlášení plesové tomboly a tomboly PP

00:15 – DJ Píďan

Co je důležité pro Vás – vstupenky v prodeji od čtvrtka 6.11.2014 na krámě Pavla Hnízdila v Kadani. Všechny vyhlašované upozorňujeme – připravte si děkovačku, při předávání Vaší ceny bude čas na projev!

Těšíme se na Vás na Střelnici!