O pohár města Ostrov 2019

Pěkný článek Filipa Bergera ze stránek Cykloteamu Ostrov.

V neděli 23.06. Cykloteam Ostrov uspořádal tradiční závod horský kol O pohár města Ostrova, který je součástí rovnou dvou seriálů, Poháru Peruna a Karlovarského kraje. Závod se jel v příjemném polojasném počasí na louce za nemocnicí včetně přilehlých lesních pasážích.

Poslední chvíle před startem dospělých …

Přestože předcházející odpoledne bylo ve znamení vydatného deště, kvalita trati pro mladší kategorie nebyla nijak bouřkou poznamenána a dospěláci měli v technických pasážích, díky místy promáčeným úsekům, alespoň o přírodního soupeře navíc. Dobře namazaným řetězem a správnou startovní nervozitou vonící bicykly osedlalo celkem 128 jezdců a bylo se na co koukat a komu fandit. Ano, ostrovští jezdci nepodlehli tíze domácího prostředí, naopak využili znalost terénu a díky podpoře rodičů, kamarádů a týmových parťáků za to vzali a bednu obsadili ve všech kategoriích.

Vítezné štafety dětí …

Červenožlutým dresům se dařilo, posuďte sami:
Kluci do 6 let stříbrný Berger Alfons , bronzový Michlík Kryštof, do 8 let 1.Icha Mikoláš 3.Michlík Viktor, do 10 let Bonifác Berger druhý, nejpočetnější kategorie hoši do 12-ti 1. Icha Aleš 3.Němec Jakub 4. Jánský Lukáš 6. Zeis Luka 9.Košek Jindra, tradičně zlatá do 12 let Bára Lepíková, nádherný boj o stupně vítězů 14letých mezi 1.Tomášem Urbánkem a bronzovým Milošem Palice, euforii a radost fanouškům udělali i odrostenci, stříbrná Hanka Štěpánková, bronzová Markéta Lepíková a Míla Luxík v M50 také druhý, Jindra Stuchl sice nebodoval, ale za hodiny oddřené prosekáváním a prořezáváním tratí by zasloužil nejmíň zlatou, tu nakonec vybojovala dětská štafeta CT Ostrov A na 4,5 km a nechybělo mnoho a málem se na stupně vítězů vešla i ta bramborová CT Ostrov B. Blahopřejeme ještě jednou ! Holky a kluci, tomu se říká příkladná reprezentace města a oddílu, děkujeme a jen tak dál, závody pokračují prázdniny-neprázdniny. Tak ať vám to jede !

Stupně vítězů kategorie M14 …

Na závěr bych chtěl poděkovat celému našemu teamu lidí z Cykloteamu Ostrov za vynikající reprezentaci města Ostrov. Dále bych chtěl poděkovat našim sponzorům jak soukromým , tak i městu Ostrov a Karlovarskému kraji.

DĚKUJI VŠEM! za celý Cykloteam Ostrov Filip Berger