Novoroční jízda

Máme tu vstup do 19. roku tohoto tisíciletí a s ním, jako jeho samozřejmá součást, přišla i první společná projížďka na na kolech, pro všechny milovníky jednostopých strojů, s vlastním pohonem.

1.1.2019 v tradiční čas 10:00, se sešlo celých 28 cyklistických nadšenců, na tradičním místě, u Weberova domu v Klášterci nad Ohří. Po přivítání se v novém roce a nezbytném, společném focení, vyrazil peloton společnou jízdou, přes náměstí, Zahradní ulicí, přes Kotvinu, Oslovice a Okounov, přímo do Perštejnského pivovaru Chalupník, kde již byl domluven gulášek a polévka, ke společnému prodiskutování loňského roku a probrání plánů do roku 2019.

Závěr jízdy s vyhlídkou na gulášek u Chalupníka …

Tempo celé projížďky bylo sice hodně volné, přesto dokázalo celý peloton nadělit na malé skupinky 2-3 cyklistů, kteří spolu v družném rozhovoru projeli celou tratí vyjížďky. Každý si svou skupinku našel a všichni do pivovaru trefili, bez problému. Na startu se sešla spousta tradičních účastníků, ale i několik velice překvapivých noviců/novicek.

Skvělá pohoda u Chapupníka …

Všem těm tradičním vořežprutům i novicům / novickám, děkuji za jejich účast a dobrou náladu, kterou celou Novoročku podpořili. Nebýt Vás všech, nikam bychom nejeli, nic si neužili, měli bychom horší náladu a hlavně … dle hesla „Jak na nový rok, tak po celý rok.“, bychom měli všichni rok bez kola … no a … to přece nejde.

Přeji vám všem rok plný pohodových kiláků, bez pádů a defektů.

Zase za rok ahoj … Bloud … Vem Bloud

Fotogalerie od Slávka