Na první závod se svým ID

Už jsme psali, někdy minulý rok, že máte možnost se registrovat na místě do závodu pomocí svého mobilního zařízení … tak ještě malé opáčko …

Stocard a podobné apky …

Určitě u mnozí z Vás máte nějako bezplatnou aplikaci na věrnostní zákaznické karty, třeba Stocard jako já.  Už jsme Vám psali v jednom z minulých článků, že pomocí aplikace na zákaznické karty se můžete registrovat na místě závodu. Tím Vám odpadne čekání na registrační lístek a rovnou můžete udělat registraci na dotykové obrazovce. Jak se dostanete ke svému ID ? Jednoduše, pošlete nám e-mail na adresu shakal@atlas.cz s Vaší žádostí o vlastní ID kód a my Vám jej pošleme i s logem POHÁRU PERUNA. Pak už stačí kód zadat s logem do apky a máte jednou pro vždy u nás hotovo … tento ID kód platí i další sezóny.

Jedna z aplikací na zákaznické karty

Nechcete aplikaci? Nevadí …

Nemáte rádi aplikace v mobilu? Nebo Vám připadá apka na zákaznické karty zbytečná? Nevadí, můžeme Vám zaslat obrázek Vaší karty i s fotografií, kterou nám zašlete (velké rozlišení bez úprav) a s Vaším ID kódem. Pak stačí na místě v den závodu ukázat obrázek s Vaší kartou a my Vás jednoduše zaregistrujeme. Jak se dostanete ke své kartě ? Jednoduše, pošlete nám e-mail na adresu shakal@atlas.cz s Vaší žádostí o vlastní kartu a fotografií a my Vám kartu pošleme jako obrázek, který si uložíte do mobilu … tato karta stejně jako ID kód výše platí i další sezóny.

Takto vypadá karta závodníka …

A jak se přihlásit a zaregistrovat?

Pokud máte vlastní ID kód v apce nebo vlastní kartu jako obrázek, tak stačí opravdu pár kroků:

  • Přihlašte se do závodu Poháru Peruna na internetu, kde u každého závodu je tlačítko  Zaregistruj se
  • Při registraci na místě závodu jen použijte Váš telefon a bude okamžitě zaregistrováni. Dostanete čip i číslo a můžete vyrazit na trať.

Pamatujte si, že je nejlepší pro všechny (závodníky i pořadatele) se do závodu přihlásit předem na stránkách Poháru Peruna a potom se na závod nedostavit, než přijít bez přihlášení přímo na start závodu a vyplňovat prázdný registrační lítek. Více jsme psali v tomto článku.

Takže pište na e-mail : shakal@atlas.cz Vaše údaje (jméno a příjmení, datum narození a název klubu) pokud byste chtěli mít svůj  ID kód nebo kartu už tuto neděli na závodě Poháru Peruna v nádherném prostředí kopce Úhošť u Kadaně, jede se tam legendární 25.ročník závodu Kadaňské XC Okruhy 2020.

Perun s Vámi …

Team PP