Kdo to bude v Prunéřově?

Při prohlížení seznamu přihlášených závodníků na závod Cannondale Hasištejn Bike, který se jede tuto sobotu 01.09.2018,  musí každého zaujmout minimálně dvě jména z posledních dvou závodů. Márvy (Vojta Marvan), který dojel na Wembloudových Hrbech 1,5min před Zbyňkem Růžičkou. Ve Vejprtech to zase byl Zbyněk, který to vrátil Vojtovi i s úroky, když vyhrál minulý týden na Vejprty Tour o necelou půl minutu.

Márvy (Vojta Marvan) při sjezdu na Kadaňských XC Okruzích 2018.

Každému pak vyvstává otázka, kdo to bude tuto sobotu v Prunéřově … Vojta? … Zbyněk? Nebo někdo další? Je tam přihlášeno ještě jedno famózní jméno a sice Fába (Láďa Fabišovský). Ten sice ve Vejprtech nejel, ale na Wembloudech nedal nikomu šanci, vyhrál s přehledem s časem o více než 2min lepším, než druhý v cíli, Vojta.

Fába (Ladislav Fabišovský) při sjezdu v lese na Ostrovských XC 2018.

Do závodu se přihlásili další skvělí bikeři jako Michal Dvořák z Kome Kraslice, Roy Bruns ze sousedního Německa nebo mladá krev Lukáš Runt z TJ Stadion Louny, kteří mohou zamíchat pořadím na předních místech. Nebo se objeví někdo další? Uvidíme.

V každém případě se budeme na Vás všechny těšit tuto sobotu v Autokempu Prunéřov a snad nám i závodníkům bude přát počasí.

Perun s Vámi …