Karty? Ty prostě musíte mít …

Ne, nemusíte se bát, že jde o nějakou marketinkovou akci na nákup úžasné cyklistické karetní hry pro protřelé bikery, bez které se žádný pořádný biker neobejde, ale jen bychom Vám rádi sdělili, že jsme prodloužili termín na vyhotovení Karet závodníků. Důvodem je prozatím malý zájem o zhotovení karet, který pravděpodobně pramení z toho, že termín prvního závodu je až za měsíc.

O kartě závodníka jsme Vás informovali v článku na stránkách Poháru Peruna minulý měsíc. Tam jsme vysvětlovali, jak karta závodníka může pomoci při registraci do závodu Vám i organizátorům.

Pořiďte si proto naší Kartu závodníka ve velikosti klasické platební karty co nejdříve. Stačí pro to pouze zaslat na e-mail : shakal@atlas.cz Vaše údaje (jméno a příjmení, datum narození a název klubu) a fotografii (velké rozlišení bez úprav = ořez a úpravu si provede organizátor sám). Cena se v minulých letech pohybovala kolem 30,-Kč, tak snad tu bude letos stejné. Pokud byste chtěli mít Kartu závodníka už na první závod Poháru Peruna v Chomutově na Domovince, zašlete výše uvedené údaje na e-mailovou adresu do neděle 30.04.2018 a karty do závodu pro Vás připravíme.

 

Perun s Vámi…