HoryDolyBike 2022

Již jen necelý měsíc zbývá do závodu HoryDolyBike v cyklu Pohár Peruna. Těm, kteří se minulý rok zúčastnili, není jistě potřeba vysvětlovat. Těm, kdo o účasti zatím jen uvažují, přinášíme malé představení závodu, který se snažíme pořádat podle Vašich návrhů a připomínek.  

S úpravami vycházejících ze zkušeností získaných v minulém roce a vylepšeními dle Vašich připomínek a návrhů se opět můžete těšit na trať vedoucí zajímavým, členitým a rozličným terénem mezi kopci JedlinaHůrka a Černý Vrch po šotolinových a lesních cestách pro dospělé závodníky.  Závody pro malé i ty nejmenší se uskuteční v areálu Domovinka. Ten nám i v letošním roce poskytne skvělé zázemí, občerstvení a dostupné prostorné parkoviště.

Vzhledem k tomu, že závod „HoryDolyBike 2022“ prochází částečně na území, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, rádi bychom Vás požádali o ohleduplné a zodpovědné chování během závodu, k němuž jsme se za všechny zúčastněné státnímu podniku Lesy České republiky zavázali. Více informací  v tomto letáku.

Trať je samozřejmě opět vybrána tak, aby si každý biker užil a to bez rozdílu výkonnosti a dovednosti. Pro malé bikery je připravena technická, ale nenáročná trať rovinatého profilu s krátkými technickými výjezdy a sjezdy. Start a cíl dětských závodů bude v areálu Domovinka.

Na všechny zúčastněné dětské závodníky čekají odměny. Samozřejmostí jsou hlavní cenymedaile a diplomy pro vítěze. Pro dospělé závodníky jsou k hlavním cenám v podobě originálních medailí a diplomů, připravená také trička závodu HoryDolyBike 2022 a další pozornosti.

Rádi bychom znovu poděkovali našim smluvním partnerům ACTHERM Distribuce s.r.o.,  Severočeské doly, a.s.Statutární město Chomutov,  ROCKNET s.r.o., Metal Chomutov s.r.o.,  A-Z LES s.r.o.,  Jakub Elexmayer, Individual Bike s.r.o. za spolupráci a finanční dary.

Těšíme se na Vás a další společné setkání dne 25. června 2022 v 9.00 hodin na startu závodu HoryDolyBike v cyklu Pohár Peruna.

Pokud chcete být i Vy našimi smluvními partnery, stále nás můžete kontaktovat na tel.č. 606 650 037, e-mail: cestouduhy@email.cz.

Váš pořadatelský tým HoryDolyBike a Spolek CESTOU DUHY