HoryDolyBike 2020 se blíží …

Život se pomalými krůčky vrací do normálu. V měsíci červnu 2021 Vás očekávají tratě několika připravovaných závodů a těší se na Vás nadšení pořadatelé. Do jejich řad se počítá i naše partička.

Naše nadšení, elán a úsilí uspořádat závody v Chomutově a vyplnit tak vzniklou mezeru v cyklu Poháru Peruna, bylo minulý rok překaženo covidovou situací a vládními nařízeními. Již v minulém roce jsme Vás však informovali, že jsme své úsilí nevzdali a své představy o závodu HoryDolyBike 2021 se chystáme uskutečnit a představit se Vám dne 26. června 2021.

Vznikl nám tak prostor a čas na testování trasy závodu, který pro dospělé a juniory povede převážně v lesnatém prostředí mezi kopci Jedlina, Hůrka a Černý Vrch, po lesních a šotolinových a lesních cestách.  Těšit se můžete na trať, která je zcela nová, nechybí na ní výjezdy po rychlém povrchu, ale i pěkné rychlé a technické sjezdy. Trať je vybrána tak, aby si každý biker užil a to bez rozdílu výkonnosti a dovednosti. Pro malé bikery je připravena technická, ale nenáročná, trať rovinatého profilu s krátkými technickými výjezdy a sjezdy. Start a cíl dětských závodů bude v areálu Domovinka. V areálu je k dispozici skvělé zázemí, občerstvení a dostupné prostorné parkoviště.

Na všechny zúčastněné dětské závodníky čekají odměny. Samozřejmostí jsou hlavní ceny, medaile a diplomy pro vítěze. Pro dospělé závodníky jsou k hlavním cenám v podobě originálních medailí a diplomů, připravená také trička závodu HoryDolyBike 2021, praktický dárek a další pozornosti.

Rádi bychom znovu poděkovali našim smluvním partnerům ACTHERM Distribuce s.r.o.Severočeské doly, a.s.Statutární město ChomutovFISAD s.r.o. a pan Jiří Sadílek, ROCKNET s.r.o.A-Z LES s.r.o. a to nejen za finanční dary, ale také jejich vstřícnost, pochopení a spolupráci.

Těšíme se na Vás a věříme, že se s vámi konečně setkáme dne 26. června 20219.00 hodin na startu závodu HoryDolyBike v cyklu Pohár Peruna.

Vaše připomínky a dotazy k závodu jsou vítány a reakce a odezvy na to, jak se nám náš první závod podaří zorganizovat budeme očekávat s velkou netrpělivostí. Věříme totiž, že se se svým závodem zařadíme mezi ostatní tradiční závody a budeme se setkávat i v letech příštích.

Pokud chcete být i Vy našimi smluvními partnery, stále nás můžete kontaktovat na tel.č. 606 650 037, e-mail: cestouduhy@email.cz.

Váš pořadatelský tým HoryDolyBike a Spolek CESTOU DUHY