Dobojováno …

Dobojováno. Uff … rozklíčovat výsledky v kategoriích žen a mužů do 20 let (MZ20) nebylo snadné vzhledem k tomu, že někteří neabsolvovali osm závodů. Což nám zoufale motalo hlavu a přemýšleli jsme, jestli některé kategorie vůbec vyhlašovat či ne. Nakonec jsme usoudili, že by to byla škoda nevyhlašovat, a tak jsme započítali do celkového hodnocení 6 závodů místo 8 … holt jeden ročník je slabší  další … třeba ten příští, může být co do obsazení silnější … vyjímkou je pouze kat.Z18, ta je k naší  lítosti „neobsazená“ a budeme všichni doufat, že v příštím ročníku uvidíme startovat více mladých děvčat … jdeme dál … matematika je však neúprosná a celkové vítěze tedy známe (viz.výsledky).

Letošní ročník slavnostního vyhlášení je jubilejní desátý … mysleli jsme, že by mohl být tedy slavnostnější, ale vzhledem k tomu, že jste v minulosti prokázali velkou odvahu, fantazii i vtip v předešlých tématech, nebudeme mít tedy strach z toho stávajícího … lehce „infantilního“ … POHÁDKOVÉHO … ano téma letošního galavečera jsou Pohádkové bytosti … 🙂 … ano, ale pro ty usedlejší, není podmínkou se oblékat za prince a princezny, jenom se pěkně hoďte do gala a přijďte se také pobavit.

Předprodej vstupenek začal v pondělí 22.10.2018 v prodejně Jízdní kola Hnízdil.

Galavečer začíná tradičně ve 20 hodin v kadaňském kulturním domě Střelnici.

Hlavní cena v tombole, Cannondale Trail 2, je už nablýskaná … “Gárminy„ pro Vás, kteří jste statečně objeli většinu závodů jsou připraveny také … a těším se na sobotu 17.11.2018 okolo půlnoci, kdy uslyšíme jména jejich majitelů. 🙂

Program dáváme dohromady … a postupně budeme informovat o tom, co Vás čeká a nemine … 🙂

Perun s Vámi …