Calendar

Říj
8
So
BikePark Ostrov 2022 v Areál zámku
Říj 8 @ 08:00 – 15:00
BikePark Ostrov 2022 @ Areál zámku

BikePark Ostrov je nový závod v seriálu Poháru Peruna. Jedná se o okruhový závod, kde pořadatelé připravili různé tratě pro bikery od 6 do 14 let v nádherném prostředí parku, který se kdysi nazýval osmým divem světa. Projedete se trávou, pískem, tu a tam překonáme nějakou překážku, aby za námi zbylo jen zvířené barevné listí. Užít  závod si může opravdu každý aneb není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Cenou nemusí být jen medaile, ale pocit v sedle, který vám nikdo nevezme. O zábavu mimo trať bude postaráno. Na všechny co přijdete fandit a závodit se těší nejen vaši spolužáci a kamarádi v červenožlutých dresech, ale i profesionální street-bike show jezdci, bohatá tobola a všichni co kolům fandí. Vytáhněte ze sklepů svá odrážedla, zaprášené bicykly i karbonové skvosty, vše co  má pedály a přece se točí! Pojďme do toho šlápnout spolu, těšíme se na vás …

Říj
15
So
Cestou pěti potoků 2022 v Pod Hájovnou
Říj 15 @ 13:00 – 22:00
Cestou pěti potoků 2022 @ Pod Hájovnou

PĚT POTOKŮ  je tradiční závod horských kol do vrchu, který vede nádherným údolím Širokého potoka směrem z Klášterce n/O po modré turistické značce na horní stanici lanovky lyžařského areálu Alšovka. Trasa vede převážně po lesních cestách a cestičkách, po trávě či hlíně.

Technická náročnost je vysoká, protože se jede prakticky pořád do kopce a místy přes velice exponovaná stoupání s kořeny a kameny. Závodníci projedou nádherným údolím bez jakékoliv civilizace a pět krát překonají již zmíněný Široký potok.

Vyhlášení je u cíle, před chatou horské služby.

Závod je pouze pro kategorie dospělých od 18let dle POHÁRU PERUNA., ale to neznamená, že se omladina nemůže zúčastnit.

Budeme se těšit na posledním závodě v krásném údolí Krušných hor.