Ahoj Peruňáci!!!

Letošní Ostrovský závod v rámci poháru Peruna i CKK bude mít opět řadu překvapení. A největší překvapení jsou zcela nové tratě, které jsme z 95% přesunuli do lesa na nově vybudované cesty a traily.

Snad celých 293 let v tom lese nikdo nehrabal listí, nemáchal motykou a nemachroval s celým ansáblem různého motorového nářadí od Bédi Trávníčka, než s touto myšlenkou přišel náš velký vizionář Filip, který se pustil s plnou vervou (jasně že i vč. nás), s jasnou myšlenkou a ještě s jasnějším výsledkem. No prostě vás čekají super vymydlené tratě!!!

Jo a nemyslete si, že to bude trať ve stylu lážo plážo … „hele kamínek“… ani omylem. Takhle vymazlené tratě ve formě sjezdů, výjezdů (a bude jich tam hooodně moc), trailů … jste ještě neviděli. Jsme pevně přesvědčeni, že po tomhle závodě vám endorfiny budou stříkat z uší.

A protože i Vás jako konkurenty máme rádi, rozhodli jsme se, že příští týden – v úterý 7.6.2022 vám ty tratě najedeme, uděláme mapy, značení a váš jediný úkol bude to všechno načíst a prostě 19.6.2022 se postavit na START.

Takže 19.6.2022 na viděnou !!!

Tomáš Michlík – bigboss CT Ostrov